Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zemští četničtí velitelé na Moravě od vzniku republiky do konce Protektorátu

30. 4. 2013

plukovník
Josef Lang
30.9.1918 - 12.4.1920
 

plukovník
Jindřich Jedlička

12.4.1920 - 1.4.1924

plukovník
Alois Jirka
1.4.1924 - 1.1.1927

generál
Vladimír Putna
1.1.1927 - 31.12.1935

generál
Rudolf Mládek
31.12.1935 - 22.12.1936

plukovník
Josef Rejf
22.12.1936 - 31.7.1939

plukovník
Ladislav Klofanda
1.8.1939 - 18.3.1942

plukovník
Vilém Langhammer
18.3.1942 - 2.4.1945